Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Напої

Напої

Як поєднати приємне з корисним?

Обрати напої від ТМ «Карпати Насолоджуйся»! З цією продукцією Ви не лише тамуєте спрагу, але й робите вибір на користь власного здоров’я, адже плоди, з котрих виготовляються соки та напої були вирощені  у чистій карпатській зоні, зібрані в сезон та приготовані без попереднього заморожування!

ТМ «Карпати Насолоджуйся» невпинно розширює свій асортимент, завдяки чому кожен може обрати те, що найбільше до вподоби, починаючи від традиційних соків і закінчуючи нестандартними смаками акації та бузини.

Напої різні за смаками, однак є те, що їх об’єднує! Усі вони виготовлені без додавання барвників, ароматизаторів та штучних  консервантів. Все це для того, щоб ви відчули справжній смак, дарований Карпатами!

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

Наш інтернет-магазин shop.carpaty-enjoy.com.ua

Ми отримали сертифікат ORGANIC STANDARD!

При виробництві ми використовуємо тільки органічні продукти.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.