Морс чорнично-брусничний | Магазин ТМ
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Морси » Морс чорнично-брусничний

Морс чорнично-брусничний

Новинка від ТМ «Карпати Насолоджуйся».

Кожна ягідка цього напою була зібрана на сонячних схилах Карпатських гір, відсортована і збережена. Саме з них була отримана вся сила Карпат, яка підтримує людей в цьому регіоні. Жити століттями на вершинах гір, в місцевості, де люті зими та яскраве сонце непросто. Місцевим людям необхідний неабиякий захист. Саме тому ягоди, які зібрані тут, і тепер у вас в лодонях — це користь і смак захисту особливого гірського рівня.


ЧИМ КОРИСНИЙ:

Природа підказала нам новий рецепт. Чорнично-брусничний морс: чорниця для зору та травлення, брусниця для захисту організму, боротьби з простудами, запаленнями. Відміннє поєднання двох карпатських ягід, кожна з який має високий вміст вітаміну С, та підходить для людей, які мають негаразди з травленням. Гарантуємо підвищення апетиту. Це саме ваш напій.

Ми пропонуємо вам спробувати чорнично-брусничний морс, який виготовлений без надмірного виварювання. Ви коштуєте справжній ягідний сік з сиропом, який додається окремо до напою, лише в самому кінці. Чому не пити чистий сік? Тому що чистий брусничний сік може вплинути на слизову шлунка, а сік в меншій концентрації, розбавлений з чорничним соком і водой — саме той корисний напій, який вживається і смакує на відмінно.

Чорнично-брусничний морс: Очі та органи Дихання скажуть Вам: «Дякую», особливо в наступний зимовий період.   

 

СКЛАД:

cік чорничний (10%), сік брусничний (10%) цукор білий (11,5%), регулятор кислотності - лимонна кислота, вода питна.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

217,5 кДж (52 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

вуглеводи — 13,2 г, білки - 0,18 г

ОБ’ЄМ: 1дм³ ( Гранично допустиме мінусове відхилення 1,5%)

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виготовлення.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

Наш інтернет-магазин shop.carpaty-enjoy.com.ua

Ми отримали сертифікат ORGANIC STANDARD!

При виробництві ми використовуємо тільки органічні продукти.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.