Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Новини »Сертифікат Organic Standard

Сертифікат Organic Standard

РАДІ ПОВІДОМИТИ!
Ми отримали сертифікат Organic Standard. При виробництві ми використовуємо тільки органічні продукти.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.

  • Органічні продукти безпечні для людини і навколишнього середовища, вони не забруднені нітратами, важкими металами, залишками пестицидів, гербіцидів та інших речовин хімічного синтезу.
  • Органічні продукти не містять хвороботворних мікроорганізмів, паразитів і алергенних компонентів.
    Органічні продукти не містять генетично модифікованих організмів та речовин, вироблених на їх основі.
  • Органічні продукти зберігають поживні властивості, якість, безпеку і натуральний склад при переробці, оскільки використовуються лише натуральні методи переробки і традиційні рецепти, природні речовини і матеріали для упаковки, заборонено використання синтетичних ароматизаторів, консервантів, добавок і т. д.
  • Вживання органічних продуктів побічно сприяє збереженню навколишнього середовища, а саме позитивно впливає на відтворення природної родючості ґрунтів, сприяє збільшенню природного біорізноманіття; поліпшує здоров'я тварин, оскільки застосовуються такі методи їх утримання, які узгоджуються з їх природними потребами і не заподіюють страждання тваринам.
19 квітня 2017 р.